Vysielače, stožiare a veže sú štíhle a vysoké konštrukcie, ktoré sú vystavené účinkom vetra a ďalším zaťaženiam. Zmeny, ktoré v nich nastávajú je často potrebné sledovať, preto ponúkame dlhodobé kontinuálne monitorovanie nosných konštrukcií:

  • vysielačov mobilného signálu
  • rozhlasových a televíznych vysielačov
  • stožiarov nadzemných vedení
  • priemyselných komínov
  • kostolných veží a rozhľadní

Zaznamenávame náklony a zrýchlenia, pričom dáta sú prístupné 24/7 prostredníctvom online portálu. Uchytenie snímačov o konštrukciu je nenáročné a špeciálna batéria zabezpečuje možnosť naozaj dlhodobého merania.

Ponúkame možnosť využiť nepretržitý a spoľahlivý monitoring konštrukcií systémom Statotest. Ak máte oňho záujem, ozvite sa a my vám poskytneme viac informácií.

Prečo spolupracovať?

Kontinuálny monitoring je z hľadiska bezpečnosti stavieb mimoriadne dôležitý. Použitím systému Statotest získate možnosť, ako mať pohodlne a nepretržite dokonalý prehľad o skutočnom pôsobení mostov, budov, betónových, oceľových, murovaných a drevených konštrukcií, oporných múrov a iných stavieb či technických zariadení. Diagnostika stavebných konštrukcií, mostov a lávok pre peších zase spoľahlivo určí ich stavebno-technický stav a materiálové vyhotovenie. V prípade záujmu o monitoring alebo diagnostický prieskum nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na budúcu spoluprácu!

Napíšte nám

Prosím, napíšte vaše meno.

Prosím, napíšte vaše tel. číslo.

Invalid email address.

Invalid Input