Mosty a lávky pre peších predstavujú všade vo svete kritický prvok dopravnej infraštruktúry. Je im preto nutné zaistiť dostatočnú pozornosť a pravidelnú kontrolu. Naša spoločnosť zabezpečuje efektívne a cenovo prijateľné monitorovanie mostov a lávok pre peších. Dokážeme merať a zaznamenávať:

  • zrýchlenia
  • náklony nadpodperových prierezov
  • pomerné pretvorenia na nosných konštrukciách mostov
  • posuny ložísk a dilatačných špár
  • meranie trhlín na betónových mostoch a murovaných klenbách
  • náklony pilierov, opôr a pylónov

Merania na mostných konštrukciách je možné navyše doplniť o systém zabezpečujúci základné rozpoznávanie vozidiel. Celé riešenie monitoringu prispôsobujeme potrebám zákazníka. Namerané dáta z mosta sú odosielané v pravidelných intervaloch do cloudu. Prostredníctvom online portálu má zákazník možnosť si ich prezerať, vytvárať reporty a sťahovať.

Ponúkame možnosť využiť nepretržitý a spoľahlivý monitoring konštrukcií systémom Statotest. Ak máte oňho záujem, ozvite sa a my vám poskytneme viac informácií.

Prečo spolupracovať?

Kontinuálny monitoring je z hľadiska bezpečnosti stavieb mimoriadne dôležitý. Použitím systému Statotest získate možnosť, ako mať pohodlne a nepretržite dokonalý prehľad o skutočnom pôsobení mostov, budov, betónových, oceľových, murovaných a drevených konštrukcií, oporných múrov a iných stavieb či technických zariadení. Diagnostika stavebných konštrukcií, mostov a lávok pre peších zase spoľahlivo určí ich stavebno-technický stav a materiálové vyhotovenie. V prípade záujmu o monitoring alebo diagnostický prieskum nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na budúcu spoluprácu!

Napíšte nám

Prosím, napíšte vaše meno.

Prosím, napíšte vaše tel. číslo.

Invalid email address.

Invalid Input